Site Logotype

Meist

Samuti valides Jam Beauty Studio, saate

Steriilseid kabinette ja instrumente
Depilatsiooni protseduuri ajal Te ei pea mikroobide pärast muretsema. Igasse meie kabinetti on paigaldatud bakteritsiidsed retsirkulaatorid, mis lasevad õhku ultraviolettkiirte läbi ja desinfitseerivad selle. Ja instrumente steriliseeritakse vastavalt kõigile reeglitele, et täielikult kõrvaldada mikroobse keskkonna arengu ohtu ja kahjulikke mõjusid nahale.

Depilatsiooni mõju kuni 4 nädalat
Meie meistrid töötavad kohusetundlikult ning teevad suhkru- ja vahadepilatsiooni nii, et depilatsiooni mõju kestab kuni 4 nädalat.

Massaaž toob tervise ja hoiab teid terve.
Kuid kõige tähtsam on sellega kaasnev hea enesetunne.

Hubane õhkkond stuudiotes
Meie stuudios valitseb hubane rõõmu ja hoolitsuse õhkkond. Meie armsad administraatorid pakuvad Teile teed, kohvi, mahla ja maiustusi. Vastuvõturuumisse ja igasse kabinetti meil on paigaldatud televiisorid meeldiva muusika ja klippidega, luues sellega depilatsiooni protseduuri ajal teile kõige mugavamad tingimused. Oleme kindlad, et teile väga meeldib meie juures ja tulete jälle meie juurde.

Filosoofia

Green Beauty

Kõik kosmeetika on  orgaaniline. 

Armastusega tehtud

Teenuseid pakutakse teile armastuse ja hoolivusega.

Professionaalne hooldus

Kõik teenused tehakse professionaalse kosmeetikaga

Non-Toxic Formula

Kogu kosmeetika on hüpoallergeenne, mittetoksiline.

Isikupärastatud kogemus

Iga külaline on meie lemmik külaline. Tule ja veendu, et meie teenus on erandlik.

Meile meeldib kõig, mida teeme

Inimesed, kellega kohtute meie stuudios teevad tööd, mida armastavad. Tule ja veenduge, et oleks vahet.

Meie lugu

Kallid sõbrad, kindlasti tahaksin teid kõiki isiklikult kohata, nii et tulge lihtsalt tere ütlema. Kui see pole praegu võimalik, siis teeksin end tutvustamiseks nalja. Olen Jam Beauty Studio omanik Olga. Olen kindel, et depilatsioon, massaaz, professionaalne meikimine või kulmude modeleerimine on üsna lihtne viis oma päeva või nädalat paremaks muuta. Garanteerin, et hindate meie koha atmosfääri. Ootan sinuga kohtumist!

– Olga Agafonova

Meie meeskond

Team Member Olga Juuksur
Team Member
Olga
Juuksur
Team Member Juliana Juhataja
Team Member
Juliana
Juhataja

Minu nimi on Juliana Patrino, olen Jam Beauty Studio juhataja.
Minu ülesanne on rakendada kõiki stuudio ideid, edastada kliendile meie väärtusi ja aidata meistritel neid ellu viia. Meie meeskond töötab ühe orgiana, meil on hea meel näha teie naeratusi ja suurt meeleolu.

Team Member Elena Depilatsiooni meister
Team Member
Elena
Depilatsiooni meister

 Elena - meie naiste ja meeste depilatsiooni meister, omab suhkrustamise ja vahatamise tehnikaid, töötab kõrgekvaliteetsete vahadega: Cleopatra ja Skin’s.
Praktiseeriv Brow- meister. 2020. aasta novembris läbis täiendõppe kursuse shugaringu alal ja valdas uusi tehnikaid.

Elena on meie meeskonnas töötanud juba stuudio asutamisest. Ja me oleme selle üle uhked! Ta räägib vene, eesti ja natuke inglise keeles. Kliendid kiidavad teda tähelepanelikkuse, selguse ja täpsuse eest oma töös. Kui lähete esmakordselt depilatsiooniks või olete rase - võite julgelt minna Elena juurde! Leiad end tundlikest ja hoolivatest kätest.

Elenat eristab pedantsus, õrn meelelaad, imeline huumorimeel ja taktitunne!

Tööväliselt tegeleb ta aktiivse eluviisiga: sõidab perega jalgratastega, käib teatris, tunneb huvi psühholoogia vastu ja küpsetab maitsvaid toite. Ta on oma 3-aastase poja suurepärane kaaslane, naine ja armastav ema.

Meie teenused

Steriilseid kabinette ja instrumente Depilatsiooni ja massaazi , meiki, protseduuri ajal Te ei pea mikroobide pärast muretsema. Igasse meie kabinetti on paigaldatud bakteritsiidsed retsirkulaatorid, mis lasevad õhku ultraviolettkiirte läbi ja desinfitseerivad selle. Ja instrumentide steriliseerimisele vastavalt kõigile reeglitele, et täielikult kõrvaldada mikroobse keskkonna arengu ohtu ja kahjulikke mõjusid nahale. Maskid ja käte antiseptikum  – tasuta!

Jam Beauty Studio hoolitseb teie terve eest!

Eesti